Pomoc dla frankowiczów

hg

 

Oferta pomocy jaką możemy przedstawić frankowiczom jest bardzo szeroka, a sposób działania zależy przede wszystkim od sytuacji finansowej kredytobiorcy oraz jego oczekiwań.

W przypadku kiedy zupełnie nie masz możliwości kontynuacji spłaty zobowiązania, wybieramy wariant podważenia umowy kredytowej (patrz: „Znikające długi”), lub też upadłość konsumencką.

Czasem opłaca się sprzedać nieruchomość i spłacić choćby część zadłużenia, nie ma przy tym znaczenia, że dług jest znacząco wyższy od wartości mieszkania (czy domu). Takimi tematami również się zajmujemy.

Dzięki naszej współpracy z kancelariami prawnymi, które specjalizują się w prawie bankowym, oceniamy, czy droga sądowa w danym przypadku daje szansę na wygrany proces.

Możemy także podjąć się działań w zakresie ewentualnej restrukturyzacji kredytu, szczególnie w przypadku, kiedy kredytobiorca próbował – nieskutecznie – tej drogi we własnym zakresie.

Zakres naszych działań w danej sprawie przedstawiamy po analizie tematu. Zawsze staramy się jednak uwzględniać preferencje kredytobiorców; szczególnie w sytuacji, kiedy priorytetem jest dla nich uratowanie nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu.

 


Zapoznaj się z naszą ofertą:

Pomoc w problemach finansowych (oddłużenia, restrukturyzacja)
Upadłość konsumencka
Pomoc dla frankowiczów
Znikające długi
Fundacja Praw Dłużnika „Dłużnik też Człowiek”
Kredyty hipoteczne