Fundacja Praw Dłużnika „Dłużnik też Człowiek”

.picture_17s

Mając na względzie konieczność wprowadzenia wielu zmian do polskiego prawa, które obecnie w sposób jawny dyskryminuje dłużnika, powołałem do życia Fundację Praw Dłużnika „Dłużnik też Człowiek”.

Nie ma takiego bezeceństwa, którego by się nie dopuścili bankierzy dla osiągnięcia zysku. I nie ma takiego czynu, czy nawet zbrodni – za którą zostali by ukarani… Chciałbym to zmienić. Dlatego powołałem do życia Fundację Praw DłużnikaKrzysztof Oppenheim

To nie jest stricte działalność biznesowa, zdecydowanie bardziej traktuję to jako moją działalność społeczną, czy też nawet –  jako misję. Jako bankowiec z powołania, także jako Polak, nie mogę zaakceptować faktu, że banki z instytucji publicznego zaufania stały się krwiożerczymi korporacjami, nastawionymi wyłącznie na zysk i to za wszelką cenę, tj. nie przebierając w środkach. Fundacja, która obecnie jest we wczesnym okresie rozwoju włącza się czasem do danej sprawy, jako głos obrony.  Planuję w przyszłości, że Fundacja będzie prowadziła sprawy sądowe wybranych klientów przeciwko bankom. Szczególnie w przypadkach, kiedy w sposób jawny bank nadużył swoich uprawnień wobec dłużnika, oraz w sytuacji, kiedy poszkodowany nie będzie w stanie wyasygnować środków na prowadzenie sprawy. Ale to jeszcze kwestia przyszłości.


Zapoznaj się z naszą ofertą:

Pomoc w problemach finansowych (oddłużenia, restrukturyzacja)
Upadłość konsumencka
Pomoc dla frankowiczów
Znikające długi
Fundacja Praw Dłużnika „Dłużnik też Człowiek”
Kredyty hipoteczne