Frankowicze

Od początku zaistnienia sprawy frankowiczów jestem niemal etatowym obrońcą poszkodowanych kredytobiorców. Pomimo faktu, że sam takowego zadłużenia nie posiadam.

Te osoby, które zetknęły się z moimi publikacjami na temat kredytów niby-frankowych, znają moje zdanie w tej kwestii. Akcja ta była – a szczególnie w okresie 2007-8 – przejawem niekwestionowanego braku odpowiedzialności chciwych bankowców.  Po znaczącym skoku kursu CHF do złotówki umyli oni rączki, uważając, że wszelkie konsekwencję za ten stan rzeczy powinni ponieść wyłącznie kredytobiorcy.

Czy frankowicze są w obecnej sytuacji – kiedy nie spełnił swojej obietnicy wyborczej Prezydent Andrzej Duda – są zupełnie bezbronni? Zdecydowanie nie! Jakie usługi i jaką pomoc możemy zaoferować nabywcom tych toksycznych kredytów znajdą Państwo w zakładce:  Nasza Oferta / Pomoc dla frankowiczów.

Z wielu trudnych spraw, które prowadziłem, dwie bardzo ciekawe przedstawione są poniżej. Pierwsza z nich trafiła m.in. do programu TVN UWAGA.
Druga sprawa opisana jest tutaj.

W obydwu przypadkach udało mi się skutecznie powstrzymać bank od licytacji komorniczej mieszkania moich klientów, co spowodowało by nie tylko utratę dachu nad głową, ale także ich wykluczenie społeczne i pełne bankructwo.

Krzysztof Oppenheim

 


Zapoznaj się z naszą ofertą:

Pomoc w problemach finansowych (oddłużenia, restrukturyzacja)
Upadłość konsumencka
Pomoc dla frankowiczów
Znikające długi
Fundacja Praw Dłużnika „Dłużnik też Człowiek”
Kredyty hipoteczne